Reklama
KOMBIT-kasy

PRZEŻYLI WSPÓLNIE 50 LAT

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Radomsku odbyła się uroczystość wręczenia „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Celebrowanie złotych godów to święto nie tylko zgodnych małżonków, ale także ich rodzin i przyjaciół, bowiem w ciągu tych 50 lat dzielili się z mini chwilami radości oraz pokonywali trudności dnia codziennego.

Wręczenia medali dokonał Prezydent Miasta Radomsko Jarosław Ferenc z udziałem Przewodniczącego Rady Miejskiej Rafała Dębskiego, który przekazał jubilatom legitymacje z Kancelarii Prezydenta RP.

– Serdecznie gratuluję Wam tak wspaniałego jubileuszu. Przez 50 lat w miłości i szczęściu wychowywaliście swoje dzieci oraz wnuki. Dziękuję Wam za tą pracę, za to, że dzięki niej nasze miasto mogło się prężnie rozwijać. Życzę Wam jak najwięcej zdrowia, szczęścia, siły, radości i miłości, aby kolejne lata były jeszcze lepsze niż te pięćdziesiąt poprzednich – mówił podczas ceremonii prezydent Jarosław Ferenc.

Na mocy ustawy z dnia 16 października 1992 roku o orderach i odznaczeniach specjalnym medalem przyznanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” odznaczonych zostało 5 par małżeńskich.

Złoci Jubilaci:

  • Bożenna i Edward Dominiak
  • Maria i Kazimierz Jędryszek
  • Elżbieta i Jerzy Krupińscy
  • Halina i Stefan Rybak
  • Krystyna i Lucjan Woźniak

fot. UM w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW