MEBIN

PUP: Niebawem ruszy nabór wniosków ze środków PFRON

Jubiler Ako

W związku z pozyskaniem środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku” dofinansowanego ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze G. w wysokości 60 000,00 zł., Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku ogłasza nabór wniosków:

  1. dla pracodawców i przedsiębiorców o zwrot kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej bezrobotnej lub poszukującej pracy niepozostającej w zatrudnieniu.
  2. dla osób niepełnosprawnych zarejestrowanych w PUP w Radomsku jako bezrobotne lub poszukujące pracy niepozostające w zatrudnieniu o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo działalności w formie spółdzielni socjalnej.

Wnioski będą przyjmowane w terminie 20 – 26.10. 2021 r.

Informacje na temat ogłoszonych naborów można uzyskać w siedzibie Urzędu (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko) – pokój 26, dzwoniąc pod numer tel. 44 683 73 54 do 56, 58, 62 wew. 38 lub na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl w zakładce Dokumenty do pobrania.

UWAGA: złożenie wniosku o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo działalności w formie spółdzielni socjalnej musi być obowiązkowo poprzedzone wizytą u swojego doradcy klienta.


Czytaj też: PUP: Dodatkowe środki na kształcenie pracowników i pracodawców

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD