PYZY Z MIĘSEM – NAJLEPSZY SMAK KOWALOWCA [FOTO]

Reklama

W ramach projektu Budżetu Obywatelskiego, na placu parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku (Kowalowiec) zorganizowano piknik integracyjny dla mieszkańców. Podczas imprezy wybrano Smak Kowalowca. Tytuł ten zdobyły pyzy z mięsem.

Piknik był jednym z elementów  zwycięskiego projektu 4. edycji BO  “Smaki i osobliwości Kowalowca – mieszkańcy Radomska poznają jedną z najstarszych dzielnic naszego miasta”. Podczas pikniku nie zabrakło atrakcji dla całych rodzin. Były dmuchańce, fotobudka, konkursy: sportowe, karaoke, na Smak Kowalowca, na logo Kowalowca. Do tego dania z grilla – kiełbaski i kaszanki, wata cukrowa, popcorn, zalewajka, chleb ze smalcem, ogórki, ciasta…

Uczestnicy imprezy oceniali potrawy przygotowane przez mieszkanki Kowalowca. Najbardziej smakowały pyzy z mięsem. Jury doceniło też leczo i bigos. Konkurs na logo Kowalowca wygrała Małgorzata Wolska.

Był to już drugi z pikników organizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego na placu przy kościele na Kowalowcu. W 2017 roku realizowany był tutaj projekt “Pomost dla Pokoleń”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD