www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

RADNI POWIATOWI PIS POPIERAJĄ ANNĘ MILCZANOWSKĄ W WALCE O POSELSKI MANDAT

Radni Rady Powiatu Radomszczańskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwość oficjalnie poparli dziś ubiegającą się o reelekcję poseł Annę Milczanowską. Jak podczas spotkania z lokalnymi dziennikarzami zauważył radny powiatowy Szymon Zyberyng: „(…) Jesteśmy chyba jedyną grupą osób, która działa politycznie i społecznie, która – jako radni, w sposób oficjalny udzieliła poparcia poseł Annie Milczanowskiej (…)”.

Już na wstępie konferencji prasowej radny Zyberyng zauważył, iż to będzie konferencja wyjątkowa. – Dzisiejsze spotkanie z państwem (lokalnymi dziennikarzami – dop. red.) nie będzie dotyczyło spraw powiatu. Jak państwo dobrze wiecie, 13 października będziemy mieli święto demokracji, czyli tego dnia odbędą się wybory parlamentarne. My, rok temu od wyborców otrzymaliśmy mandat zaufania. Dlatego zwracamy się do wszystkich naszych wyborców, którzy rok temu obdarzyli nas zaufaniem o to, aby przede wszystkim wzięli udział w święcie demokracji, po to, aby cały czas można było rozwijać Polskę. Prosimy również o to, aby nasi wyborcy zagłosowali na listę nr 2, czyli na listę Prawa i Sprawiedliwości – zauważył radny Sz. Zyberyng. – Na tej liście jest bardzo dużo dobrych kandydatów. My, jako radni Prawa i Sprawiedliwości, w sposób jednoznaczny i można powiedzieć jednomyślny, bo po wspólnej dyskusji, udzieliliśmy poparcia jednej osobie. Tutaj nie będzie niespodzianki, z różnych powodów popieramy poseł Annę Milczanowska – dodał radny.

SZymon Zyberyng podczas spotkania z lokalnymi dziennikarzami zwrócił również uwagę na to, iż: „ (…) jesteśmy chyba jedyną grupą osób, która działa politycznie i społecznie, jako radni, która w sposób oficjalny udzieliła poparcia poseł Annie Milczanowskiej. Dziś, dowiadujemy się, że inne ugrupowania, gdzieś kogoś popierają, ale jest to jakby wszystko po cichu, jakby ktoś wstydził się, że popiera…  My, działamy z otwartą przyłbicą, jako radni powiatowi PiS jesteśmy dumni, że możemy poprzeć poseł Annę Milczanowską”.

Powody poparcia to:

Szymon Zyberyng: radny Rady Powiatu Radomszczańskiego: Jeżeli ktoś zapyta mnie dlaczego będę głosował na panią poseł Annę Milczanowską powiem wprost: popierałem panią poseł, już wówczas kiedy była prezydentem Radomska. Annę Milczanowską popieram z następujących powodów: jest osobą uczciwą i przyzwoitą oraz bardzo kompetentną. Przez 4 lata pokazała, że jest bardzo dobrym posłem.

Michał Koski: radny Rady Powiatu Radomszczańskiego: Zagłosuję za poseł Anną Milczanowską za jej aktywność i działalność na rzecz Małych Ojczyzn. Są na to przykłady: całe mnóstwo spotkań z mieszkańcami Radomska i powiatu radomszczańskiego. W tym roku tylko w gminie Przedbórz było 7 spotkań z panią poseł Anną Milczanowską. Przykłady zaangażowania pani poseł Milczanowskiej w rozwój gmin to Fundusz Dróg Samorządowych. Prawie 16 mln złotych dzięki wstawiennictwu pani poseł Milczanowskiej trafiło do samorządów Powiatu Radomszczańskiego.  Nie należy zapominać o dofinansowaniu na wozy bojowe dla OSP, jak i również o dofinansowaniu na obiekty sakralne w Radomsku, Rzejowicach czy Przedborzu.

– Ewelina Sewerynek: radna Rady Powiatu Radomszczańskiego: Dla pani poseł liczy się człowiek. Nie ma dla niej spraw niemożliwych, których nie da się rozwiązać. Pomaga ludziom, drzwi do Jej biura otwarte są dla każdego.

– Tomasz Kaczmarek, radny Rady Powiatu Radomszczańskiego: Zagłosuję na panią poseł, ponieważ aktywnie działa na rzecz poprawy jakości powietrza. Wspólnie pomagamy mieszkańcom powiatu radomszczańskiego wypełniać wnioski z Programu „Czyste Powietrze”.

Paweł Chybalski: radny Rady Powiatu Radomszczańskiego: Ja mógłbym powiedzieć ze swojego środowiska, czyli ze środowiska przedsiębiorców. Pani poseł Anna Milczanowska bardzo nam pomaga. Wspiera nas w naszych działaniach. Warto wspomnieć o konstytucji dla biznesu, małym ZUS – ie czy tzw. pakiecie przyjazne prawo

Przypomnijmy: w najbliższą niedzielę 13 października wybierzemy nowy skład Sejmu i Senatu RP.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.