RADNY KAŁDOŃSKI ZASILIŁ SZEREGI RDR

Reklama

Jak pokazuje życie, zimą dochodzi nie tylko do sportowych transferów. Polityczne, a w zasadzie samorządowe też mają miejsce. Świadczy o tym zasilenie stowarzyszenia Razem dla Radomska na czele którego stoi prezydent Jarosław Ferenc przez radnego miejskiego Pawła Kałdońskiego.

Paweł Kałdoński do Rady Miejskiej w Radomsku startował z listy Platformy Obywatelskiej. W minionym roku opuścił klub radnych tegoż ugrupowania, stając się tzw. radnym niezależnym. W tym tygodniu niezależność poświecił na rzecz stowarzyszenia Razem dla Radomska.

– Chcę nadal współpracować z prezydentem rządzącym naszym miastem. Poza tym zbliżają się wybory i trzeba się do niech przygotować… – usłyszeliśmy od Pawła Kałdońskiego, radnego miejskiego zatrudnionego w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radomsku.

Kto o kogo zabiegał zapytaliśmy szefa RdR, a zarazem prezydenta Radomska. – Pan radny Paweł Kałdoński złożył wniosek o przycięcie go w szeregi naszego stowarzyszenia. Wniosek został pozytywnie rozpatrzony, a tym samym Paweł Kałdoński został członkiem RdR. Pragnę zauważyć, iż do naszego stowarzyszenia należą osoby, które chcą działać na rzecz Radomska. Nie mamy żadnych barw politycznych,  dlatego przyjmujemy chętnie w nasze szeregi osoby chcące działać na rzecz miasta. Pan Paweł jest bez wątpienia taką osobą – zauważa Jarosław Ferenc.

A jak przejście do RdR komentują jeszcze do niedawna koledzy klubowi Kałdońskiego? – Od blisko pół roku pan Kałdoński buduje swój wizerunek i potencjał jako radnego miejskiego w oparciu o własne działania. Zostanie członkiem stowarzyszenia RdR zapewne nie jest przypadkowe. Pamietajmy, że za kilka miesięcy mamy wybory samorządowe i gdzie na listach trzeba się znaleźć. Tym bardziej, że zmieniła się ordynacja wyborcza, nie będzie jednomandatowych okręgów wyborczych, tylko okręgi, w których będą obowiązywały listy partii czy też stowarzyszeń, dlatego każdy szuka swojego miejsca. Pan radny Paweł Kałdoński najwyraźniej znalazł je w stowarzyszeniu Razem dla Radomska – powiedziała nam radna Magdalena Spólnicka.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD