Radny Rafał Dębski zabezpiecza pachołkami dziurę na ul.Architektów w Radomsku

Miejski radny Koalicji Obywatelskiej, Rafał Dębski na ulicy Architektów w Radomsku, ustawił dwa pachołki. Powodem dziura w jezdni w sprawie, której zgłaszana była interwencja do Urzędu Miasta, jednak nie naprawiono wyrwy.

W czwartek (19 maja) radny Rafał Dębski postanowił działać i na ulicy Architektów ustawił drogowe pachołki, ostrzegające przed dziurą w jezdni. Jak relacjonował radny, jeden z mieszkańców uszkodził sobie tam zawieszenie w samochodzie. Sprawa ta była już zgłaszana do Urzędu Miasta, jednak do tej pory nikt nic z tym nie zrobił. Zwrócił się również do prezydenta Jarosława Ferenca, z żądaniem wyciągnięcia konsekwencji wobec ludzi za to odpowiedzialnych. Film ze swojej interwencji umieścił w mediach społecznościowych.

Urząd Miasta pomimo posiadania tej wiedzy, nie zrobił w tej sprawie nic. W dniu dzisiejszym 19 maja [przyp.red.] o godzinie 6 rano również zostało zgłoszenie przekazane do wydziału bezpieczeństwa i porządku publicznego, który przekazał sprawę do wydziału inwestycji. Czy wydział inwestycji panie prezydencie w tej sprawie coś zrobił? Nic. Panie prezydencie to są żarty! W ten sposób nie postępuje się z mieszkańcami. To jest przykład, jak tym miastem zarządzać się nie powinno – mówił Rafał Dębski.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD