Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJANA SYGNALE

Radomszczanie nie stosują się do nowych zasad. Policja interweniuje

Wczoraj  radomszczańscy policjanci kilka razy interweniowali w  związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronowirusa. Policjanci ukarali 3 mężczyzn mandatami karnymi po 500 złotych w związku z pobytem w parku na terenie Radomska. Mężczyźni spotkali się z zamiarem wspólnego spożywania alkoholu. Nie zdążyli z uwagi na reakcję policjantów patrolujących pobliski teren. 43-letni mężczyzna około godz. 18.30 w Radomsku stał w okolicy sklepu spożywczo – monopolowego. Zapytany przez policjantów o cel pobytu w tym  miejscu stwierdził, że „przyszedł do sklepu po artykuły pierwszej potrzeby, chce kupić piwo i odkazić organizm”. Poinformowany, aby wszedł do sklepu i dokonał zakupów, stwierdził, że nie ma zamiaru i będzie sobie stał w tym miejscu ile mu się podoba. Sporządzono materiały w celu skierowania wniosku o ukaranie do sądu.

W Radomsku około godz. 22, 34-letni mieszkaniec Radomska będący w stanie nietrzeźwości wszedł na posesję przypadkowej osoby i dobijał się do okien. Policjanci po podjęciu interwencji zatrzymali mężczyznę, który nie chciał podać powodu przebywania poza domem, twierdząc, że nowe przepisy go nie dotyczą i będzie chodził, gdzie chce i kiedy chce. Został zatrzymany do wytrzeźwienia. Po wytrzeźwieniu zostaną sporządzone materiały do sądu z wnioskiem o ukaranie. W Radomsku około godz. 13 dyżurny został poinformowany, że do jednej z placówek pocztowych przyszedł mężczyzna objęty kwarantanną w celu odebrania przesyłki. Pracownicy odmówili wydania przesyłki. Policjanci potwierdzili, że rzeczywiście ten mężczyzna jest objęty kwarantanną. Prowadzone są czynności celem skierowania do sądu wniosku o ukaranie.

Około godz. 18 dyżurny policji został poinformowany, że na terenie powiatu radomszczańskiego na boisku szkolnym grupa młodych osób gra w piłkę. Policjanci zastali na miejscu dwóch 16-latków oraz trzech 17-latków. Wszyscy przekazani pod opiekę rodzicom. Trwają w tej sprawie czynności.

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW