Solarprojekt
Z ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

RADOMSZCZANIN KRZYSZTOF CIECIÓRA II ZASTĘPCĄ WOJEWODY ŁÓDZKIEGO

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki na wniosek Wojewody Łódzkiego Zbigniewa Rau powołał radomszczanina Krzysztofa Cieciórę na stanowisko II Wicewojewody Łódzkiego. Nowy wicewojewoda będzie sprawował nadzór nad zadaniami wojewody w zakresie spraw realizowanych przez Wydział Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa oraz wykonywanie w imieniu wojewody zadań zwierzchnika w stosunku do Łódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Krzysztof Ciecióra (ur. 1989 r.) jest radomszczaninem, absolwentem studiów Master of Business Administration z EY Academy, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Historyczno–Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego. Był doradcą Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina.

W latach 2015-2016 sprawował funkcję pełnomocnika prezydenta miasta Opola ds. współpracy ze środowiskiem akademickim. Pomiędzy 2016 a 2018 rokiem w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim pełnił funkcje: zastępcy dyrektora Wydziału Infrastruktury i Nieruchomości, pełnomocnika wojewody ds. biznesu i przedsiębiorczości, jak również przewodniczył wojewódzkiemu zespołowi ds. cudzoziemców w wojewódzkie opolskim.

Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau powierzył II Wicewojewodzie nadzór nad zadaniami Wojewody w zakresie spraw realizowanych przez Wydział Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa oraz wykonywanie w imieniu Wojewody zadań zwierzchnika w stosunku do Łódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

(żródło: UW w Łodzi)

 

 

 

 

Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW