RADOMSZCZAŃSCY KARATECY NA PODIUM W TURNIEJU KUMITE OPEN

Reklama

Reprezentacja Akademii Karate Kyokushin z Radomska wzięła udział w IX Turnieju Kumite Open w Karate Kyokushin. Sportowcy zajęli wysokie miejsca w swoich kategoriach.

Turniej odbył się w minioną sobotę 4 listopada w Jastrzębiu Zdrój. Ponad 350 zawodników z 29 klubów rywalizowało w kategoriach dzieci, młodzieży i seniorów. Reprezentacja Akademii Karate Kyokushin z Radomska prowadzona przez sensei Jarosława Długołęckiego wystąpiła w składzie: Weronika Mazur, Zuzanna Kwaśniewska, Natalia Gołczyk, Zuzanna Pluta, Michał Krawczyk, Miłosz Młodawski, Karol Gołczyk.

Wyniki karateków Akademii Karate Kyokushin:

– Weronika Mazur – 3 miejsce w kumite – juniorki młodsze

– Michał Krawczyk – 3 miejsce w kumite – juniorzy młodsi

– Karol Gołczyk – 4 miejsce w kata – kadeci młodsi

– Mateusz Suski – 5 miejsce w kumite – kadeci

– Pluta Zuzanna – 7 miejsce w kata – kadetki młodsze

Jak zauważa sensei Jarosław Długołęcki, turniej Kumite Open jest bardzo prestiżowy i pozwala na spotkanie debiutantów z doświadczonymi zawodnikami oraz dodaje, że Wicemistrzyni Europy w kategorii kata Weronika Mazur powróciła do konkurencji kumite i po stoczeniu trzech walk zajęła 3 miejsce w tej kategorii.

– Zbliża się czas podsumowań, choć przed kadrą klubu jeszcze jeden turniej ogólnopolski i egzamin dla adeptów karate w Grudniu. Jest to rok indywidualnych zwycięstw zawodników AKK w Radomsku i zdobycia drugiego miejsca drużynowo na zawodach w Radomiu. Młodzi ludzie stawiają sobie bardzo trudne cele i prawdziwa turniejowa rywalizacja jest dowodem na to, jak są dzielni – podsumowuje sensei Jarosław Długołęcki.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD