Solarprojekt
LOKALNI SPOŁECZNICYZ ŻYCIA MIASTA

RADOMSZCZAŃSCY POLICJANCI ODDAJĄ KREW [FOTO]

Komenda Powiatowa Policji w Radomsku przyłączyła się do szczytnej akcji zorganizowanej na terenie całego kraju w związku z obchodami 100. rocznicy powołania Policji Państwowej.  Akcja krwiodawstwa odbywa się pod hasłem ,,100 litrów krwi na 100. rocznicę”. Chętnych funkcjonariuszy, jak i pracowników cywilnych radomszczańskiego komisariatu, do podzielenia się życiodajnym płynem nie brakuje.

– Jeżeli tylko nadarza się okazja do pomocy innym, to warto to robić. Krew oddaję już od jakiegoś czasu. Nie robię tego regularnie, ale jeżeli tylko jest okazja, inicjatywa to robię to – usłyszeliśmy od mł. asp. Michała Kozery z Wydziału Kryminalnego KPP w Radomsku.

Podobnego zdania jest Mariusz Popiołek z Wydziału Kryminalnego KPP w Radomsku.

– Cel jest szczytny. Okazja również. Mamy lato, w tym okresie krew jest potrzeba szczególnie. Wiem to z zawodowego doświadczenia. Dlatego też jeżeli jest taka okazja, jeżeli zdrowie mi na to pozwala to oddaję krew – zauważa M. Popiołek. – Krew oddaję od 2010 roku. Również jak kolega nie systematycznie, ale jak już mówiłem, jeżeli jest okazja, to chętnie to robię – dodaje.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close