RADOMSZCZAŃSKA FIRMA WYBUDUJE NOWY BASEN?

Reklama

Być może uda się wyłonić firmę, która wybuduje nowy miejski basen w Radomsku. Urząd Miasta otworzył dziś oferty firm, które przystąpiły do przetargu na tę inwestycję. Najtańsza z nich opiewa na niecałe 33 mln złotych. Jest to oferta radomszczańskiej firmy „Inkomet”.

Był to drugi przetarg na budowę nowego basenu w Radomsku. Pierwszy został unieważniony, ponieważ dwie firmy, które do niego przystąpiły zaproponowały za wykonanie usługi blisko 45 mln złotych. To o blisko 20 mln złotych więcej aniżeli na to zadanie zamierza przeznaczyć magistrat.

Do drugiego przetargu przystąpiły trzy firmy. Pierwsza z nich zaproponowała ponad 42 mln złotych, druga firma – ponad 46 mln złotych, natomiast trzecia – radomszczańska firma „Inkomet” niespełna 33 mln złotych.

Na razie nie wiadomo, czy zaproponowana przez lokalnego przedsiębiorcę kwota zostanie zaakceptowana przez magistrat, a tym samym, czy rozpocznie się budowa kompleksu. Czy uda się znaleźć brakujące ok. 6 mln złotych? Urząd Miasta póki co nie komentuje sprawy. – Informuję, że rozpoczynamy procedurę badania złożonych ofert. Po jej zakończeniu informacja o rozstrzygnięciu przetargu zostanie podana do publicznej wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Radomska – wyjaśnia Janusz Taranek z biura prasowego UM w Radomsku.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD