RADOMSZCZAŃSKA KARTA SENIORA JUŻ OD 12 MARCA

Reklama

Już wkrótce seniorzy będą mogli skorzystać z radomszczańskiej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora. Do współpracy zaproszeni są także lokalni przedsiębiorcy.

Ogólnopolska Karta Seniora to karta uprawniająca do korzystania ze zniżek na wybrane produkty i usługi. Powstała w ramach ogólnopolskiego programu realizowanego przez krakowskie Stowarzyszenie MANKO. W 2018 roku do programu przystąpiło także Radomsko, między innymi dzięki aktywności organizacji senioralnych działających na terenie naszego miasta. Wśród partnerów programu znajdują się m.in. uzdrowiska, hotele, pensjonaty, ośrodki zdrowotno-medyczne oraz kulturalne (kina, teatry, muzea, klubokawiarnie), akademie językowe, centra sportu, biura podróży, zakłady kosmetyczne i fryzjerskie, kwiaciarnie oraz wiele innych przedsiębiorstw. W sumie w program zaangażowało się już ponad 1100 partnerów z całej Polski, a ich liczba wciąż wzrasta.
Zniżki na wypoczynek, zabiegi rehabilitacyjne, tańsze bilety do teatru i kina, kawiarni lub restauracji, rabaty na zabiegi kosmetyczne oraz stomatologiczne – to tylko niektóre udogodnienia dostępne z Ogólnopolską Kartą Seniora. Przystąpienie do programu to także korzyść dla konkretnej firmy – daje szansę na pozyskanie nowej, coraz większej grupy klientów oraz zdobycie opinii przedsiębiorstwa przyjaznego osobom starszym. W Radomsku mieszka ponad 10 tysięcy seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia. Z Ogólnopolskiej Karty Seniora mogą korzystać seniorzy z całej Polski.

Ogólnopolska Karta Seniora jest bezpłatna oraz bezterminowa. Jedynym warunkiem jej otrzymania jest ukończone 60 lat. Kartę Seniora można uzyskać od 12 marca 2018 r., zgłaszając się do Centrum Aktywności Społecznej w Urzędzie Miasta Radomska ul. Tysiąclecia 5.  Szczegółowych informacji udziela Centrum Aktywności Społecznej, tel: 44 685 44 89.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD