RAP Z PUCHAREM MARSZAŁKA

Zespół UKS RAP Radomsko wygrał Halowy Turniej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego rocznika 2007. W meczu o pierwsze miejsce RAP pokonał UKS Wartę Sieradz JR 4:2. W turnieju wystąpiło 8 najlepszych zespołów województwa łódzkiego.

Drużyna trenera Kowalskiego, po wygranej w eliminacjach powiatowych, później okręgowych, pokazała super grę, bardzo skuteczną i efektowną.

Oprócz pierwszego miejsca w turnieju zawodnicy z Radomska wywalczyli też wszystkie nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został Szymon Kotliński, klasyfikację strzelców wygrał Bartłomiej Wysocki (10 goli), a najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Macieja Waladę.

Nagrody wręczali: prezes Łódzkiego ZPN Adam Kaźmierczak oraz prezes OZPN w Piotrkowie Tryb. Stanisław Sipa.

– Dodatkową nagrodą jest zapewniony udział w lutowych mistrzostwach kraju kategorii rocznika 2007, które odbędą się w Warszawie pod patronatem prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, z udziałem 16 najlepszych zespołów z każdego województwa – mówi trener Krzysztof Kowalski.