www.xvideosking.me

avgle

Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA

RAZEM SPRZĄTAMY – RADOMSKO ZMIENIAMY!

Czy Radomsko jest czystym miastem? Raczej nie. Na ulicach jest wiele śmieci, w okolicach miasta hołdy bezpańskich śmieci tworzą dzikie wypiska. Miasto, które rocznie wydaje ponad 500 tysięcy na utrzymanie czystości organizuję akcje społeczno-edukacyją Razem sprzątamy – Radomsko zmieniamy.  – Chodzi nie tylko, by usunąć śmieci, ale też uświadomić mieszkańcom – od najmłodszych po dorosłych – jak istotna jest odpowiedzialność za własny dom, podwórko, „małą Ojczyznę” i wreszcie planetę Ziemię – czytamy na stronie Urzędu Miasta.

Akcja skierowana jest do szkół, firm i instytucji, ale przede wszystkim do każdego mieszkańca. – Czystość naszego miasta – naszych podwórek, ulic, parków, ale także innych obszarów miejskich, powinna być dla nas sprawą niezwykłej wagi. Czyste miasto to nie tylko piękne miasto, ale też i zdrowe dla jego mieszkańców. Dlatego dbanie o czystość otoczenia powinno stać się priorytetem dla nas wszystkich. – Mam nadzieję, że działania te na stałe wpiszą się w nasz kalendarz przynosząc pozytywny efekt, trwalszy niż tylko na czas sprzątania. Chcielibyśmy w to włączyć jak najszerszą grupę radomszczan od dzieci po dorosłych – mówi prezydent Radomska Jarosław Ferenc.

Akcja pod nazwą „Razem sprzątamy – Radomsko zmieniamy!” zaplanowana jest na 20 marca 2020 r. w pierwszym dniu astronomicznej wiosny. Urząd Miasta zapewnia worki na śmieci oraz odbiór zebranych odpadów. Więcej informacji wkrótce.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.