Reklama
KOMBIT-kasy
Z ŻYCIA MIASTA

RdR OFICJALNIE ROZPOCZYNA KAMPANIĘ

„Zmiany na 100%” – to hasło wyborcze Jarosława Ferenca (RdR). Ubiegający się o reelekcję prezydent Radomska ogłosił dziś oficjalny start kampanii wyborczej oraz przedstawił kandydatów stowarzyszenia do Rady Miasta i Rady Powiatu.

– Wiem, że Radomsko potrzebuje zmian i jestem o tym przekonany na 100 procent. Chcę, aby te zmiany były kontynuowane. Dwa i pół roku temu rozpoczęliśmy zmiany. Mieliśmy jednak niepełną kadencję. Jeśli chodzi o wsparcie ze strony Rady Miasta, to również było ono niepełne. Teraz jest szansa na wprowadzenie zmian w 100 procentach, ponieważ będzie pełna kadencja. Będzie też nowa Rada Miasta, która powinna skoncentrować się na wprowadzaniu zmian w Radomsku, pracować na rzecz miasta a nie koncentrować się na politycznych przepychankach – mówi Jarosław Ferenc.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomska” zarejestrowało 29 kandydatów do Rady Miasta i 24 kandydatów do Rady Powiatu.

27 września Jarosław Ferenc przedstawi swój program wyborczy.

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

3 Komentarze/y

  1. Popieram hasło prezydenta Ferenca. Zmiana na 100 procent, czyli zmiana prezydenta Ferenca i wszystkich osób, które z nim współpracują. Wszystkich, czyli dokładnie 100 procent. Mam nadzieję, że radomszczanie zachęceni wyborczym hasłem PJF doprowadzą do tego, że władza w naszym mieście zmieni się w 100 procentach. Skoro prezydent o to prosi, to nie można nie spełnić jego prośby. ZMIEŃMY WŁADZĘ W RADOMSKU – NA 100 PROCENT!

  2. Bez jaj. Zmiany? Najnowsze zmiany pana Ferenca to podwyżki cen za śmieci, wodę czy ogrzewanie 🙂 A całokształt jego zmian zaczął się od wymiecenia wszystkich pracowników miejskich i zastąpienia ich seoimi, a skończył wycięciem w pień parku w ramach rewitalizacji. Jeszcze jedna kadencja tego pana, a by Radomsko zaorali i budyń posiali.

  3. A ile lat potrzeba, żeby wreszcie przywrócić do normalności, chodnik w ulicy Reymonta? Mijają kolejne kadencje, kolejnych prezydentów a to bagno (po każdym deszczu) wciąż straszy na odcinku od ul. Warszyca do „mostku”. Takie szambo egzystuje w samym centrum miasta a tyle różnych inwestycji już tam przeprowadzano i nie ma na 50 mb ludzkiego chodnika! A ten rozpieprzony placyk na rogu Al. JP II? Jak słyszę, że jakiś kolo, który niczego nie dokonał, będzie zmieniał coś na 100%, to mi się zwyczajnie włos jeży na mojej łysinie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK