Luxbud

Repertuar Kina Pasja w MDK w Radomsku

Jubiler Ako

Przedstawiamy repertuar Kina Pasja w Radomsku.


1. TO NIE WYPANDA / 2D dubbing – PREMIERA
reż. Domee Shi, animacja, USA 2022, 110 minut, od 5 lat

W filmie Disneya i Pixara pt. „To nie wypanda” poznajemy Mei Lee, pewną siebie trzynastolatkę, szkolną kujonkę i idealną, nie sprawiającą kłopotów córkę. Jednak czas dojrzewania zmieni dotychczas uporządkowany świat dziewczyny w totalny chaos. Jej nadopiekuńcza, by nie powiedzieć natrętna, mama Ming nie odstępuje jej na krok, co tylko pogłębia frustrację nastolatki. A jakby tego było mało, za każdym razem, gdy Mei odczuwa silne emocje (czyli praktycznie ZAWSZE), zmienia się w ogromną… pandkę rudą!


18.03.2021, godz. 15.00, 17.00
19.03.2021, godz. 15.00, 17.00
20.03.2021, godz. 14.00
21.03.2021, godz. 15.00, 17.00
Bilety: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy, 14 zł grupowy, Tani Poniedziałek
2. Z MIŁOŚCI DO MODY / 2D napisy
reż. Sylvie Ohayon, komedia, Francja 2021, 101 minut, od 15 lat

Pracująca dla domu mody Christiana Diora Esther pragnie zakończyć swoją karierę głównej krawcowej w wielkim stylu. Ostatnia nadzorowana przez nią kolekcja ma być ukoronowaniem jej dotychczasowych dokonań. Pewnego dnia zostaje okradziona w metrze przez 20-letnią Jade – zbuntowaną dziewczynę, której w życiu daleko do luksusów symbolizowanych przez markę Dior. Losy obu kobiet splatają się i Esther, mimo początkowego uprzedzenia, dostrzega w złodziejce wielki modowy talent. Zamiast wezwać policję – kobieta postanawia zaopiekować się Jade i proponuje jej pracę w swojej pracowni krawieckiej. Będzie to początek szorstkiej, ale też niezwykle ważnej i pięknej relacji między obiema bohaterkami. Jade dostanie szansę na spełnienie swoich marzeń, a Esther być może znajdzie godną następczynię, która przywróci modowym kolekcjom spod znaku Diora świeżość i świetność.


19.03.2022, godz. 19.00, 21.00
20.03.2022, godz. 18.00, 20.00
21.03.2022, godz. 19.00, 21.00
Bilety: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy, 14 zł grupowy, Tani Poniedziałek
3. NIEDZIELNY PORANEK FILMOWY

MAŁA PASJA ph. CZYM JEST CZAS?
Projekcja bajeczek krótkometrażowych “Agatka i zegar z kukułk” z serii Agatka, “Czas” z serii Pamiętnik Florki, “Czasem” z serii Przytul mnie oraz premiera ekranizacji bajki “Raz na sto lat” autorstwa Małgorzaty Falkowskiej, Małgorzaty Marcinkowskiej i Mateusza Marcinkowskiego w wykonaniu Koła Twórców Filmowych MDK.
Spotkaniu towarzyszyć będą rodzinne warsztaty artystyczne.

20.03.2022, godz. 10.30
Bilety: 10 zł

4. DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY

CÓRKA / 2D napisy
reż. Maggie Gyllenhaal, dramat, Grecja / USA / Wielka Brytania 2021, 120 minut, od 15 lat

Leda (laureatka Oscara Olivia Colman) udaje się na wakacje do Grecji. Planuje czytać, wypoczywać na prywatnej plaży i korzystać z urlopu. Spokój intymnego kurortu zaburza jednak przybycie ekscentrycznej rodziny zamieszkującej największą z willi na wyspie. Uwagę Ledy przykuwa przede wszystkim Nina (Dakota Johnson), która mierzy się z trudami bycia młodą mamą, mając pod opieką kilkuletnią córkę. Obserwowanie tajemniczej nieznajomej wywołuje wspomnienia z okresu macierzyństwa, z którymi Leda od wielu lat nie miała odwagi się skonfrontować. Wracają wspomnienia i widma decyzji z przeszłości, których nie można cofnąć.


20.03.2022, godz. 16.00
Bilety: 12 zł
5. MARATON FILMOWY – K JAK KOMEDIA

Bilety na pojedyncze tytuły: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy, 14 zł grupowy

Karnet na 3 filmy: 36 zł – SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA Z KASY MDK


godz. 19.00 PIES / 2D napisy
reż. Reid Carolin / Channing Tatum, komedia, USA 2021, 101 min., od 15 lat

Były Ranger Jason Briggs nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z entuzjazmem i bez zastanowienia. Szansa nazywa się Lulu i jest owczarkiem belgijskim o bogatej historii służby wojskowej. Briggs będzie mógł wrócić w kamasze pod warunkiem, że zawiezie Lulu na pogrzeb jej zmarłego pana. Kilkudniowa podróż kalifornijskim wybrzeżem wydaje się być nie tyle zadaniem, co beztroskim urlopem. I byłaby taka, gdyby nie charakterek Lulu. Delikatnie mówiąc owczarek nie przepada za ludzkim towarzystwem, a wygląda na to, że Briggsa nie toleruje bardziej niż innych. Wykazuje się wobec niego nie tylko ostentacyjnym lekceważeniem, ale otwartą agresją w myśl zasady „mam zęby i nie zawaham się ich użyć”. Wyżarta tapicerka ukochanego auta, wyczerpujące wielogodzinne gonitwy, świecenie oczami za psie wybryki w luksusowym hotelu, to tylko niektóre straty jakie na tym niełatwym froncie poniesie Ranger Briggs. Wkrótce jednak okaże się, że Lulu choć charakterna i krnąbrna do bólu, to serce ma dobre. Rzecz w tym, że trzeba umieć do niej dotrzeć. Czy Briggsowi uda się ta sztuka i czy będzie to początek pięknej przyjaźni? Pożyjemy, zobaczymy.godz. 21.00 (NIE)DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE / 2D napisy
reż. Paolo Costella, komedia, USA 2021, 101 min., od 15 lat

Cztery małżeństwa dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie „tak”, a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do rozstania?godz. 23.00 JEDENASTE: ZNAJ SĄSIADA SWEGO / 2D napisy
reż. Daniel Brühl, czarna komedia, USA / Niemcy 2021, 94 min., od 15 lat

Daniel jest wziętym niemieckim aktorem przyzwyczajonym do tego, że wszystko idzie po jego myśli. Mieszka w ekskluzywnym lofcie w prestiżowej berlińskiej dzielnicy, ma piękną żonę, a poukładane życie rodzinne idzie w parze z zawodowymi sukcesami. Mężczyzna jest gotowy, by zrobić kolejny duży krok w aktorskiej karierze. Ma to być rola w popularnym amerykańskim filmie o superbohaterach. Szczegóły utrzymywanej w tajemnicy propozycji ma poznać na przesłuchaniach w Londynie. Zanim jednak dotrze na lotnisko, znajdzie chwilę, by wstąpić na kawę do baru za rogiem. Jedynym klientem tego klimatycznego miejsca jest Bruno, który, jak się okazuje, na ten moment czekał od dawna. Nie chodzi jednak o autograf czy wspólne zdjęcie, a nieuchronną konfrontację dwóch zupełnie odmiennych życiowych postaw.6. DZIEŃ WAGAROWICZA

BATMAN / 2D napisy
reż. Matt Reeves, akcja / Sci-Fi, USA 2022, 175 minut, od 15 lat

Dwa lata pod postacią Batmana (Robert Pattinson) i strach w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne ujrzał najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników – w tym Alfreda Pennywortha (Andy Serkis) i porucznika Jamesa Gordona (Jeffrey Wright) – i występując przeciwko sitwie skorumpowanych urzędników oraz osobistości, samotny mściciel stał się w mniemaniu obywateli miasta jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie swojego śledztwa spotyka takie postacie jak Selina Kyle, zwana Kobietą-Kot (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot, czyli Pingwin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) i Edward Nashton, tudzież Człowiek-Zagadka (Paul Dano). Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna nękających Gotham City.

21.03.2022, godz. 12.00
Bilety: 14 zł


Czytaj też: Muzeum zaprasza na nową wystawę – “Zwierzęta wokół Nas”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD