Solarprojekt
SPORTZ ŻYCIA MIASTA

RKS RADOMSKO ROZPOCZĄŁ PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO SEZONU

Jak się okazuje wakacje nie są dla wszystkich. Zawodnicy RKS Radomsko, którzy całkiem niedawno wywalczyli awans do III ligi nie próżnują. Pod bacznym okiem nowego trenera – Waldemara Tęsiorowskiego rozpoczęli przygotowania do kolejnego sezonu.

Czasu na przygotowania nie ma zbyt wiele. Liga wystartuje najprawdopodobniej 10 sierpnia. Dlatego też pierwszy mecz kontrolny radomszczanie zagrają już w najbliższą sobotę (6 lipca). Rywalem RKS Radomsko będzie Skra Częstochowa.

W nowym sezonie nad zawodnikami będzie czuwał nowy trener. W piłkarskim świecie nie jest to postać anonimowa. Waldemar Tęsiorowski  przez wiele sezonów był piłkarzem Śląska Wrocław, a starsi kibice RKS z pewnością pamiętają, że w latach 90-tych minionego stulecia był również zawodnikiem radomszczańskiego klubu. – Trener Tęsiorowski był asystentem Ryszarda Tarasiewicza w Śląsku Wrocław, ŁKS Łódź oraz Zawiszy Bydgoszcz. Samodzielnie prowadził GKS Kobierzyce i Bałtyk Gdynia – wylicza Jakub Mielczarek, z zarządu RKS Radomsko.

Waldemar Tęsiorowski podczas pierwszego spotkania z zawodnikami zauważył, że liczy na to, iż RKS Radomsko po suchych latach się odbuduje. –  Zespół jest ciekawy. W składzie jest kilku doświadczonych zawodników. Na pewno w okresie przygotowawczym będziemy sprawdzać kilku młodzieżowców – zauważa.

Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW