Rodzinny Rajd Rowerowy z MOSiR Radomsko wyruszył do Podświerku

W sobotnie przedpołudnie (11czerwca), spod kompleksu sportowo-rekreacyjnego AQUARA, wyruszył Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku. Rajd odbył się w ramach Radomszczańskich Dni Rodziny 2022.

Uczestnicy, których na starcie rajdu zebrało się ponad 50 osób, mieli do pokonania 16 km. Trasę wyznaczono malowniczymi, leśnymi duktami Rodzinnej Ścieżki Rowerowej, dalej przez Ojrzeń, Chrostowa i stawy na Jasieniu. Metę rajdu zorganizowano na Podświerku, gdzie na miłośników dwóch kółek czekać będzie piknik sportowo-rekreacyjny z atrakcjami, m.in. ognisko z kiełbaskami i kaszanką.

Raj rowerowy, który dzisiaj organizujemy jest wydarzeniem związanym z Radomszczańskimi Dniami Rodziny, które wpisały się na dobre w pejzaż radomszczański. A my, jako MOSiR postanowiliśmy się przyłączyć do tej idei, stąd też Rodzinny Rajd Rowerowy. Wśród uczestników są całe rodziny z dziećmi. Na Podświerku są przygotowane różne atrakcje, m.in. tor łuczniczy, strzelanie z wiatrówki, ringo, bule, piłka plażowa, tańce i wiele innych atrakcji – opowiadał o rajdzie Artur Kwiatkowski, instruktor MOSiR.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD