Rowerzyści z KBKS Radomsko na podium w klasyfikacji generalnej

W ramach cyklu Grand Prix Amatorów na Szosie Rajdy Dla Frajdy w weekend 24-25 września, odbyły się dwa ostatnie wyścigi kolarskie. Wzięli w nich udział rowerzyści z KBKS Radomsko.

Rajdy Dla Frajdy zakończyły zmagania w całym cyklu, na który składał się wyścig w każdym z 16 województw.

W wyścigach rowerowych z sukcesami wzięło udział radomszczańskie małżeństwo, Katarzyna i Rafał Borowieccy.

XV etap zachodniopomorski, na dystansie 112 km, na odcinku Trzcińsko-Zdrój, z 400 m przewyższenia, Rafał pokonał z czasem 3 h 6 m i zajął 2. miejsce w kategorii Open. A wśród kobiet Katarzyna Borowiecka zajęła 7. miejsce z wynikiem 4 h 15 m.

W XVI etapie wielkopolskim (Międzychód) na dystansie PRO 115km i 750m przewyższenia, Rafał Borowiecki okazał się najszybszy w stawce na finiszu i wygrał z czasem 3 h 7 m. Natomiast Katarzyna miała pecha i złapała “kapcia” przez co finiszowała jako 7. kobieta po 4 h rajdu.

W klasyfikacji generalnej Rafał zwyciężył w klasyfikacji Open, natomiast Katarzyna w kategorii Open zajęła 4. miejsce i okazała się najlepszą wśród startujących kobiet.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store