www.xvideosking.me

avgle

Reklama
Z ŻYCIA MIASTA

ROZPOCZĘŁA SIĘ BUDOWA KOLEJNEGO RONDA W RADOMSKU. MOWA O ULICY JAGIELLOŃSKIEJ [FOTO, WIDEO]

Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej do 31 października br.

Zadziało się to o czym mówiono od dawna. Rozpoczęła się budowa ronda na  skrzyżowaniu ulic: Jagiellońskiej, Armii Krajowej, Starowiejskiej w Radomsku. Jest to równoznaczne z tym, iż kierowcy najprawdopodobniej do 31 października br. muszą liczyć się z utrudnieniami. Skrzyżowanie zostało bowiem wyłączone z ruchu kołowego.

Projekt na wspomnianym skrzyżowaniu przewiduje budowę ronda, sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych, rozbudowę systemu odwodnienia drogi, przebudowę sieci elektroenergetycznej, wodociągowej oraz kanalizacji deszczowej. – Prace wiązać się będą z koniecznością wykonywania głębokich wykopów. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w tym rejonie – zauważa naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami Starostwa Powiatowego w Radomsku, Aleksander Broszkowski. – Wiemy, że w związku z zamknięciem skrzyżowania ulic: Jagiellońskiej, Armii Krajowej, Starowiejskiej w mieście tworzą się korki. Zakres robót jest jednak tak duży, że nie było innej alternatywy, jak wyłączenie wymienionego skrzyżowania z ruchu – dodaje.

Zgodnie z planem prace mają trwać do 31 października.Wykonawca wystąpił z wnioskiem o wydłużenie terminu o miesiąc. Na razie nie wiadomo, czy otrzyma zgodę.

Inwestycja, której koszt sięga 2,7 mln złotych wykonana zostanie z funduszy pochodzących z budżetu powiatu, z rządowego programu Funduszu Dróg Samorządowych oraz przy wsparciu samorządu miejskiego.

Opublikowany przez Wioletta Kempa Piątek, 6 września 2019

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.