RUSZA PROJEKT „MOJE MIASTO 365 RADOMSKO”

Reklama

Fundacja Foto Pozytyw zaprasza wszystkich fotografujących do wzięcia udziału w „Projekcie Moje Miasto 365 Radomsko”. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne, a dodawanie zdjęć możliwe jako post w wydarzeniu na fanpage’u Foto Pozytyw.

– Nasz projekt adresowany jest do wszystkich osób fotografujących. Tematem zdjęć jest dosłownie wszystko: ludzie, pejzaż, architektura, zabytki, flora i fauna. Projekt jest przeznaczony dla wszystkich osób mieszkających w Radomsku i związanych z tym miastem, bez względu na wiek zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych korzystających świadomie z medium jakim jest fotografia – wyjaśnia prezes fundacji Foto Pozytyw Marcin Kwarta.

Zgłoszone prace wezmą udział w comiesięcznym głosowaniu na Zdjęcie Miesiąca. Autor zdjęcia z największą liczbą pozytywnych „lajków” otrzyma kubek z nadrukowanym, wykonanym przez siebie zdjęciem oraz fundacyjne gadżety.
Począwszy od stycznia, co miesiąc można zgłaszać nowe zdjęcia do projektu. Uczestnicy zgłaszają amatorskie, jak również profesjonalne zdjęcia przedstawiające miasto Radomsko w dowolności interpretacji projektu.

– Projekt będzie realizowany comiesięcznie, tak więc powstanie kolekcja 12 kubków. „PROJEKT Moje Miasto 365 RADOMSKO” zakończy wystawa. Planowane jest również wydanie albumu fotograficznego ze zdjęć zamieszczanych w comiesięcznych edycjach projektu. Zdjęcia zostaną wybrane poprzez powołaną komisję projektową przez organizatora fundację Foto Pozytyw – mówi Marcin Kwarta.

Nadsyłanie zdjęć: cały rok, od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r.
Obrady jury: na początku każdego miesiąca
Głosowanie internautów na konkretne zdjęcie miesiąca: 1 miesiąc
Zakończanie projektu: styczeń 2019 r.

Zasady zgłaszania zdjęć
By zgłosić swoje prace do konkursu należy polubić fanpage fundacji Foto Pozytyw https://www.facebook.com/foto-Pozytyw-1717204935257855/  i dodać w komentarzu do wydarzenia zdjęcie do projektu.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD