RUSZAJĄ ZGŁOSZENIA DO GRY POWIATOWEJ „NIE DYMIĘ, NIE TRUJĘ”

Reklama

Starostwo Powiatowe w Radomsku zachęca do udziału w Powiatowej Grze Edukacyjnej „Nie dymię, nie truję!”. Gra jest organizowana w ramach akcji edukacyjnej „Radomszczański nie dymi!”.

– Celem gry jest pokazanie, że warto dbać o jakość powietrza, którym oddychamy. Gra skierowana jest do wszystkich mieszkańców powiatu radomszczańskiego. Podzielona jest na trzy zadania konkursowe: literacki, plastyczny i video. Gra Powiatowa realizowana jest w dwóch kategoriach: uczniowie szkół z terenu Powiatu Radomszczańskiego oraz dorośli mieszkańcy powiatu radomszczańskiego – wyjaśnia Justyna Tarnacka ze Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Tematyka gry: „Nie dymię, nie truję!”: smog, niska emisja, czyste powietrze, śmieci, ekologia

KONKURS PLASTYCZNY: Technika wykonania prac plastycznych: rysunek, malarstwo, collage oraz inne techniki płaskie. Format prac – maksymalnie A5. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę plastyczną. Na odwrocie pracy dołączyć odpowiednią kartę zgłoszenia. Prace, odpowiednio zabezpieczone, należy dostarczyć lub przesłać na adres:

Starostwo Powiatowe
ul. Leszka Czarnego 22
97-500 Radomsko
pok. 224

KONKURS LITERACKI: Opowiadanie do 6 000 znaków liczonych ze spacją. Utwory nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane. Każdy uczestnik może zgłosić nie więcej niż 2 opowiadania. Pracę w wersji elektronicznej należy wysłać na adres smog@radomszczanski.pl. Mail musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora, numer telefonu, e-mail.

KONKURS FILMOWY: Uczestnicy konkursu mają za zadanie nakręcić film “domowymi technikami”. Obrazy powinny dotyczyć hasła przewodniego gry „Nie dymię, nie truję!” oraz tematów pokrewnych niskiej emisji. Czas trwania filmu nie może przekraczać 3 minut. Każdy uczestnik lub grupa może zgłosić dwa filmy. Materiał należy wysłać na adres smog@radomszczanski.pl. Mail musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora lub autorów, numer telefonu, e-mail.

Karty zgłoszenia do konkursu plastycznego dostępne są na www.radomszczanski.pl

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD