RUSZAJĄ ZGŁOSZENIA DO I RADOMSZCZAŃSKIEGO BIEGU EKSTREMALNEGO

Reklama

Już 30 września 2017 r. odbędzie się I Radomszczański Bieg Ekstremalny – RADOMSKO EXTREME. Impreza jest wzorowana na popularnym biegu z przeszkodami. Uczestnicy będą musieli się wykazać nie tylko sprawnością fizyczną, wytrzymałością, ale też siłą psychiczną.

Na trasie biegu o długości 8 kilometrów z pewnością nie zabranie przeszkód terenowych (takich jak woda, błoto, bagna) i sztucznych (zasieki, ścianki, przeszkody linowe) oraz inne atrakcje. Łącznie przewidziano około 16 różnych konkurencji oraz zadania od instruktorów.

Start o godz. 12:00 w Parku Świętojańskim, meta wyścigu znajdować się będzie w Parku Solidarności. Organizatorzy w pakiecie startowym zapewniają koszulkę oraz napój izotoniczny. Każdy uczestnik, który prześle swoje zgłoszenie na 7 dni przed danym biegiem otrzyma także upominkowy medal. Wpisowe wynosi 50 zł.

Warunkiem zapisania się na bieg jest przesłanie wypełnionego formularza na adres: mosir@radomsko.pl w zaznaczeniem w temacie: BIEG EKSTREMALNY i uiszczenie wpisowego na numer konta: 08 1560 0013 2003 6902 5000 0001 lub w kasie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku.

(info: UM w Radomsku)

POBIERZ:

REGULAMIN I RADOMSZCZANSKIEGO BIEGU EKSTERMALNEGO

FORMULARZ REJESTRACYJNY

TRASA BIEGU

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD