RUSZYŁA BUDOWA KOMPLEKSU SPORTOWEGO PRZY ZSG2

Reklama

Ruszyła budowa kompleksu boisk przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 2 w Radomsku. Już niedługo radomszczanie będą mogli korzystać z nowoczesnego obiektu sportowego.

Nowy obiekt sportowy wyposażony zostanie w boiska do gry w koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę oraz kort do tenisa ziemnego. Dodatkowo, w skład kompleksu wchodzić będzie mini boisko do piłki nożnej.

– Bogata oferta z zakresu sportów zespołowych z pewnością przyczyni się do promocji sportu w naszym mieście oraz zachęci młodzież i dorosłych do aktywnego spędzania wolnego czasu – wyjaśnia prezydent Jarosław Ferenc. Dodaje, że podczas projektowania obiektu nie zapomniano o osobach gustujących w sportach indywidualnych i lekkoatletycznych. Dla nich przygotowano czterostanowiskową bieżnię o długości trzystu metrów wraz z wydzielonym stumetrowym pasem do biegu sprinterskiego, rzutnię do pchnięcia kulą oraz skocznię do skoku wzwyż i w dal.

– Jestem przekonany, że kompleks oferujący szerokie możliwości uprawiania sportu przypadnie do gustu mieszkańcom. Mam również nadzieję, że obiekt będzie cieszył się dużą popularnością wśród każdej grupy wiekowej radomszczan – podsumowuje prezydent Jarosław Ferenc.

(info: UM w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD