RYSZARD PETRU Z WIZYTĄ W RADOMSKU

Reklama

Ryszard Petru spotkał się z mieszkańcami Radomska. Były lider .Nowoczesnej, a obecnie szef stowarzyszenia Plan Petru mówił m.in. o obecnej sytuacji w kraju oraz zachęcał do udziału w wyborach – głównie wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Co sprowadziło Ryszarda Petru do Radomska? Jak zapewniał, nie były to tylko i wyłącznie kwestie polityczne. – Nie startuję w wyborach samorządowych. Uważam jednak, że jak polityk nie spotyka się z ludźmi w terenie to zaczyna odbiegać od rzeczywistości. Dlatego odwiedzam Radomsko. Wiele słyszałem o funkcjonującej w państwa mieście strefie ekonomicznej, ale dziś po raz pierwszy miałem okazję ją zobaczyć na własne oczy. Jest to dla mnie bardzo cenna wizyta, bo dzięki niej mogę się dowiedzieć, co tak naprawdę się dzieje w takich miastach, jak Radomsko. Trzeba się zastanowić nad tym, co zrobić, by w takich miejscowościach tchnąć ducha przedsiębiorczości – mówił Ryszard Petru.

Czy Ryszard Petru zamierza stworzyć w Radomsku struktury Planu Petru? – W całej Polsce chcę utworzyć struktury. Obecnie jestem skupiony głównie na przygotowaniu alternatywy programowej dla PiS-u. Ta partia przygotowała program 500+, który to program porwał sporą część Polaków. Nam chodzi o to, by w perspektywie wyborów parlamentarnych i europejskich zaproponować ludziom również taką formułę, która rozwiąże ich problemy – podkreślał R. Petru.

Wśród uczestników spotkania z Ryszardem Petru byli przedstawiciele radomszczańskiego koła .Nowoczesnej. Czyżby ich drogi z tą partią się rozchodziły…?

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD