Reklama
KOMBIT-kasy

SĄ PIENIĄDZE NA ZATRUDNIENIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku ogłasza nabór wniosków w ramach środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Od 6 do 10 maja 2019 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku przyjmowane będą wnioski pracodawców o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej oraz wnioski osób niepełnosprawnych, zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie jako bezrobotne lub poszukujące pracy, o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo działalności w formie spółdzielni socjalnej.

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest funduszem celowym działającym na mocy Ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r.o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, którego środki przeznaczane są na rehabilitację zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych oraz ich zatrudnienie.

Regulaminy oraz aktualne wnioski dot. w/w form dostępne są w siedzibie Urzędu:
ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko w pok. nr 26 oraz na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl Szczegółowe informacje można również uzyskać pod nr tel.: 44 683 73 56 do 58 wew. 38.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW