SAN OGŁASZA KONKURS

Reklama

Społeczna Akademia Nauk w Radomsku zaprasza studentów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w majówkowym konkursie.

Majówka to idealny czas na wypoczynek, zabawę i spędzenie czasu z najbliższymi. – Można spędzić ją nad morzem, w górach, za granicą, w przydomowym ogródku, w parku albo na kanapie grając w gry planszowe z rodziną. Wszystkie opcje są dobre, o ile się nimi pochwalisz. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania są najpopularniejsze gry planszowe – mówią organizatorzy konkursu.

Chcesz je zdobyć? Pokaż, jak aktywnie spędzasz czas ze swoją rodziną podczas tegorocznej Majówki. Pstryknij fotkę i dodaj ją na swój profil na Facebooku z hasztagami: #majowka2017 #ilovesan #sanradomsko (pamiętaj o zmianie ustawień na publiczne, żebyśmy mogli znaleźć Twoje zdjęcie).

Zdjęcia należy przesyłać od 1 do 15 maja 2017 r. do godziny 23:59. Wyłonienie zwycięzców nastąpi do 21 maja 2017 r. Jury konkursowe wybierze 3 zwycięskie zdjęcia, które opublikujemy na naszym fanpage’u na Facebooku.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD