Skarbówka bez okienka kasowego

Reklama
Od poniedziałku, 4 stycznia w urzędach skarbowych przestają funkcjonować punkty zastępczej obsługi kasowej, w których dotychczas podatnicy mogli dokonywać wpłat.
Teraz radomszczanie mogą dokonywać wpłat w formie gotówkowej w placówkach pocztowych, bankach, spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych lub innych instytucjach płatniczych, bądź w obrocie bezgotówkowym m.in. wykorzystując bankowość elektroniczną.
Urzędnicy przypominają, że do wpłat podatku PIT, CIT i VAT służy indywidualny rachunek podatkowy.



![Tłumy wiernych na procesji Bożego Ciała w parafii św. Maksymiliana Kolbego [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC_0598-390x220.jpg)



