SKUTKI BRAWUROWEJ JAZDY

Reklama

Brawura i zbyt duża prędkość były przyczyną wypadku, do którego doszło 27 lutego 2018 r. przy ul. Piastowskiej w Radomsku.

27 lutego 2018 roku około godziny 17.00 policjanci zostali wezwani na ulicę Piastowską w Radomsku, gdzie doszło do zdarzenia drogowego.

– Z ustaleń mundurowych wynika, że 20 – letni radomszczanin kierujący BMW, jadąc ulicą Piastowską w kierunku ulicy Tysiąclecia nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w renaulta, którego kierujący zamierzał skręcić w lewo. Następnie kierujący BMW przejechał przez pas zieleni i uderzył w znajdujący się przy sklepie podest – relacjonuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi i nie potrzebowali pomocy medycznej. Policjanci nałożyli na sprawcę kolizji wysoki mandat karny.

Funkcjonariusze wciąż przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Przy tak zmiennych warunkach pogodowych i nadmiernej prędkości koła szybko tracą przyczepność do podłoża. Wykonywanie wszelkich manewrów – wyprzedzanie, wymijanie, wchodzenie w zakręt – mogą skończyć się tragicznie.

(fot. KPP w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD