ŚMIERĆ PODCZAS LIBACJI. JEST DOZÓR DLA 31-LATKA

Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 51 – letniego radomszczanina. Zatrzymali czterech podejrzewanych mężczyzn w wieku 24, 31, 45, 49 lat.

7 grudnia 2016 roku dyżurny policji został poinformowany, że na terenie jednej z posesji w centrum Radomska leży martwy człowiek. Chwilę później policjanci potwierdzili treść zgłoszenia. Decyzją prokuratora ciało denata zostało zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium celem przeprowadzenia szczegółowych badań pozwalających określić bezpośrednią przyczynę śmierci.

– Jak ustalili policjanci, 51 -latek był osobą bezdomną, od dłuższego czasu nadużywał alkoholu i prowadził niehigieniczny tryb życia. Ustalenia funkcjonariuszy jednoznacznie wskazały, że wiedzę na temat tego zdarzenia posiadają czterej mężczyźni, którzy przebywali we wskazanym domu. W związku z powyższym trafili oni do policyjnego aresztu. Jak się okazało, panowie często razem spożywali alkohol. Tym razem było podobnie. W chwili obecnej wszystko wskazuje na to, że dzień wcześniej pomiędzy właścicielem domu a 51 -latkiem doszło do sprzeczki, podczas której 31 -letni zatrzymany uderzył pięścią kilka razy swoją ofiarę – mówi rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

9 grudnia prokurator przesłuchał 31 -latka i zastosował wobec niego dozór policyjny. Jak zapowiadają śledczy dopiero po analizie dokumentacji medycznej będzie można rozstrzygnąć, kto i w jakim stopniu przyczynił się do śmierci 51-latka.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD