www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTA

SPACER BADAWCZY Z PRZEWODNICZKĄ PO RADOMSKU 

Najpierw pieszo po centrum miasta , potem autobusem MPK w jego dalsze zakątki. Wcześniej w muzeum odbędzie się wykład dot. planowania przestrzennego.

Jutro o godz. 10 w ramach konsultacji społecznych na temat zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego naszego miasta odbędzie się spacer badawczy wraz z przewodniczką.

– Nowe studium to ważny dokument stanowiący o przyszłym kształcie miasta i o tym w jaki sposób będzie się ono rozwijać. Aby dowiedzieć się między innymi w jaki sposób można uczestniczyć w jego powstawaniu i dlaczego jest tak ważnym dokumentem zapraszamy na spotkanie w sobotę  w galerii Muzeum Regionalnego im. S. Sankowskiego w Radomsku. Na spotkaniu będzie można napić się kawy, zjeść coś słodkiego i przede wszystkim wysłuchać krótkiego wykładu o planowaniu przestrzennym przygotowanym przez pracowników Referatu Planowania Przestrzennego UM Radomska. Zapoznać się będzie można również ze wzorem wniosku z uwagami do studium i sposobem, w jaki powinno się go wypełnić.
Po panelu edukacyjnym odbędzie się spacer badawczy po centrum Radomska wraz z historyk Agnieszką Kuligowską, która opowie o dziejach miasta. Z racji tego, że zmiana studium obejmie swoim zasięgiem obszar całego miasta dalsza część spaceru przebiegać będzie z pokładu nowego, hybrydowego autobusu MPK, która potrwa ok. godziny czasu. Będzie to świetna okazja by wysłuchać kontynuacji wykładu o historii miasta i jego najważniejszych punktach, ważnych zarówno historycznie jak i współcześnie stanowiące o jego funkcjonowaniu, oraz idealny czas na zastanowienie się nad wnioskiem i jego ewentualne wypełnienie – przekonują urzędnicy.

Zainteresowani muszą wcześniej zapisać się telefonicznie tel. 44 685 44 79  lub pod adresem planowanie@radomsko.pl

Plan spotkania:
10:00 – spotkanie w Galerii Muzeum Regionalnego, z krótkim wykładem dotyczącym planowania przestrzennego
10:30 – spacer badawczy – zwiedzanie centrum miasta
11:00 – przejazd nowym hybrydowym autobusem – dalsze zwiedzanie z przewodnikiem.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.