NA SYGNALEZ ŻYCIA MIASTA

SPOKOJNE ŚWIĘTA NA „NASZYCH” DROGACH

Jak informuje kom. Aneta Wlazłowska z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku tegoroczne święta Bożego Narodzenia należały do spokojnych.  – W policyjnych statystykach, od 21 do 26 grudnia, odnotowano jedynie 13 kolizji. Co najważniejsze, nie było groźnych wypadków i rannych i ofiar śmiertelnych. Policjanci nie zatrzymali też nietrzeźwych kierowców.

Do kolizji utrudniającej ruch doszło na DK 1 w miejscowości Brodowe. – Kierująca fordem 37-letnia kobieta, mieszkanka Radomska nie zachowała bezpieczniej odległości od poprzedzającego ją nissana, w wyniku czego uderzyła w tył pojazdu.  Nissan, którego kierowcą był 70-letni mieszkaniec Częstochowy, obrócił się na jezdni i uderzył w bariery energochłonne. Kierująca fordem została ukarana mandatem – informuje kom. Wlazłowska.

Do nietypowej natomiast kolizji doszło w Radomsku na ul. Tysiąclecia. –  W tym przypadku górę wzięło roztargnienie. Kierowca opla astry przy jednym z bloków nieprawidłowo zabezpieczył samochód, który stoczy się i uderzył w prawidłowo zaparkowanego innego opla astrę – zauważa A. Wlazłowska.

Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW