Reklama
KOMBIT-kasy
SPORT

SPOTKAJ SIĘ Z MARATOŃCZYKAMI

Organizatorzy I Biegu po Strefie w Radomsku zapraszają na spotkania z maratończykami, które odbędą się w sobotę w Miejskim Domu Kultury oraz w niedzielę w Hotelu „Porto” w Radomsku.

W sobotę, 30 listopada, o godz. 18.00 na spotkaniu w Miejskim Domu Kultury w Radomsku pojawią się Błażej i Aleksandra Brzezińscy oraz Arkadiusz Gardzielewski.

Aleksandra Brzezińska to m.in. mistrzyni Polski w maratonie, brązowa medalistka Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych, brązowa medalistka Mistrzostw Polski Seniorów w biegu na 10 km, brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Polski w biegu na 3000 m, srebrna medalistka Mistrzostw Polski seniorów w biegu na 5 km. Błażej Brzeziński to natomiast jeden z najlepszych polskich maratończyków, medalista Mistrzostw Polski, zwycięzca 39. Maratonu Warszawskiego 2017.

Arkadiusz Gardzielewski to trener biegania. Wielokrotny Mistrz Polski oraz reprezentant Polski w biegach długich. Maratończyk z rekordem życiowym 2.11’34.

Dzień później, tj. w niedzielę 1 grudnia od godz. 10.00 w Hotelu „Porto” będzie się można spotkać z maratończykiem Henrykiem Szostem, który będzie promować swoją książkę „Rekordzista”.

Czytaj też: 1. OGÓLNOPOLSKI BIEG PO STREFIE. MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW