SPRAWA BYŁEJ WICEDYREKTOR SZPITALA W PROKURATURZE

Reklama

Do Prokuratury Rejonowej w Radomsku wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłą wicedyrektor Szpitala Powiatowego w Radomsku Katarzynę Szydłowską-Pazerę.

Jak informuje zastępca prokuratora rejonowego Jacek Bocianowski, pismo, jakie wpłynęło do prokuratury jest bardzo obszerne. – W związku z tym nie mogę na razie zbyt wiele na ten temat powiedzieć. Muszę się zapoznać z dokumentacją. Mogę jedynie potwierdzić, że faktycznie wpłynęło do nas zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Zawiadomienie to złożył dyrektor szpitala – powiedział naszej redakcji zastępca prokuratora rejonowego Jacek Bocianowski.

Przypomnijmy. W pierwszej połowie stycznia 2018 roku dyrektor Szpitala Powiatowego w Radomsku Piotr Kagankiewicz zwolnił z funkcji wicedyrektora placówki do spraw medycznych Katarzynę Szydłowską – Pazerę. To wynik przeprowadzonej kontroli, dotyczącej nieprawidłowości, których miała dopuścić się była wicedyrektor. Należy podkreślić, że nieprawidłowości te mają dotyczyć kwestii finansowo-organizacyjnych, a nie medycznych.

Wkrótce zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko wicedyrektora radomszczańskiego szpitala.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD