Select

SREBRNI ZAWODNICY RAP RADOMSKO SPOTKALI SIĘ Z PREZYDENTEM [FOTO]

Polonaisse

Zawodnicy ESBANK RAP Radomsko z rocznika 2007, którzy zdobyli srebrny medal na międzynarodowym festiwalu sportowym na Węgrzech spotkali się z prezydentem Radomska Jarosławem Ferencem. Opowiadali o swojej pasji, jaką jest piłka nożna oraz wspominali rozegrane na Węgrzech mecze.

imgp0355

– Bardzo dobrze wspominam festiwal sportowy. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki, ale udało nam zdobyć medal. Nie spodziewaliśmy się, że zajdziemy tak daleko – mówi jeden z zawodników Franek Mituła.

Młodzi piłkarze otrzymali od prezydenta gratulacje oraz upominki. Z kolei prezydent został obdarowany koszulką z autografami zawodników i trenerów. – Bardzo się cieszę z sukcesu zawodników RAP. To dobrze, że doskonalą swoje umiejętności i tak dobrze wypadają na zawodach, w tym zawodach międzynarodowych. W ten sposób promują również Radomsko – podkreślał Jarosław Ferenc.

Festiwal sportowy odbył się w lipcu w węgierskim mieście Kaposvar. W kategorii U9 startowały drużyny m.in. z Polski, Rumuni, Czech, Ukrainy i Węgier. W ciągu kilku dni drużyna RAP-u rozegrała 7 meczów, doznając tylko jednej porażki w finale.

– Podczas turnieju nasi zawodnicy spotykali się z rówieśnikami z różnych krajów. Wymieniali wspólnie doświadczenia. Jest to coś, czego nie można kupić. To trzeba po prostu przeżyć – zauważa trener Krzysztof Kowalski.

Drużynę ESBANK RAP Radomsko na Węgrzech reprezentowali: Wojtek Lewus, Bartek Zieliński, Bartek Szczepaniak, Bartek Wysocki, Filip Kowalski, Franek Mituła, Kuba Woźniak, Marcel Kociniak, Marcel Banaszek

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD