SREBRNY MEDAL ZKS RADOMSKO NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Ponad 100 młodych zapaśników z Polski, Litwy, Ukrainy i Holandii zmierzyło się w XVII Memoriale Tadeusza Wnuka – Otwartych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Pabianicach.

Na trzech metach w pabianickiej hali powiatowej rywalizowali juniorzy do lat 20 oraz młodzicy.

Radomsko reprezentowało 5 zawodników Zapaśniczego Klubu Sportowego. Srebrny medal dla ZKS Radomsko w kategorii 52kg wywalczył Maksymilian Zakrzewski. Na swojej drodze do srebra pokonał dwóch zawodników z Polski i jednego reprezentanta Ukrainy. Uległ w finale doświadczonemu zawodnikowi z AKS Piotrków Trybunalski.