Stało się! Ulica Narutowicza zamknięta. Nowa organizacja ruchu

Reklama

Remont ulicy Narutowicza w Radomsku stał się faktem. Od dziś (7 listopada) odcinek tej ulicy od ul. Wincentego Witosa do ronda Sybiraków (w kier. Piotrkowa Tryb.) został czasowo zamknięty dla ruchu. Prace potrwają do jesieni 2024 roku.


Firma Drog-Bud rozpoczyna prace przy rozbudowie ul. Narutowicza (DK 91). We wtorek 7 listopada dokonano odbioru oznakowania tymczasowej organizacji ruchu.

Odcinek ul. Narutowicza od ul. Wincentego Witosa do ronda Sybiraków (w kier. Piotrkowa Tryb.) od dziś został czasowo zamknięty dla ruchu. Objazd został wyznaczony poprzez obwodnicę miasta i ul. Brzeźnicką. Pozostanie zapewniony dojazd do posesji przyległych do ul. Narutowicza, a także służbom ratunkowym i miejskim oraz komunikacji zbiorowej.

Przypominamy, że Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad na ul. Narutowicza w ramach zadania zaplanowała budowę chodnika, ścieżki rowerowej, odwodnienia i oświetlenia. Chodnik i ścieżka rowerowa powstaną na odcinku od ul. Wincentego Witosa do ronda Sybiraków. Oświetlenie uliczne zostanie wykonane ze środków finansowych budżetu urzędu miasta w Radomsku.

W najbliższych tygodniach na ul. Narutowicza ruszą też prace związane z budową kanalizacji sanitarnej od ul. Wesołej do okolic ul. Przybyszewskiego. Środki na realizację inwestycji pochodzą z rządowego funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych edycja II.
Czytaj też: Przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy Piłsudskiego w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD