STANĘLI NA PODIUM TYMBARKU

Reklama

Dwie drużyny, dwie kategorie wiekowe i dwa miejsca na podium. Jako jedyny klub i jako jedyna miejscowość – Radomsko gościło dwa razy na podium podczas XVI edycji turnieju piłkarskiego ph. „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Innymi słowy wydarzenie okazało się szczęśliwe dla młodych piłkarzy z ESBANK RAP Radomsko z rocznika 2008 i 2007.

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”  to największe dziecięce rozgrywki piłkarskie w Europie. Wydarzenie rozgrywane jest na boiskach ChKS Łódź przy ul. Kosynierów Gdyńskich.
Drużyna z rocznika 2008 trenera Michała Dzwonkowskiego zajęła podczas niedawno zakończonego turnieju 2 miejsce w województwie, a Maciek Kłodos został wybrany najlepszym piłkarzem w tej kategorii wiekowej.
Z kolei drużyna z rocznika 2007 trenera Krzysztofa Kowalskiego (która rok temu zwyciężyła w tym turnieju) zajęła 3 miejsce w województwie w kategorii U10. – Uzyskane przez chłopców wyniki to super prezent urodzinowy dla RAP Radomsko. Już 24 kwietnia VI urodziny RAP-u i coroczny turniej ESBANK CUP dla kategorii U8 – zauważa K. Kowalski.
Do trwającej XVI edycji turnieju zgłoszonych w całej Polsce zostało ponad 320 tysięcy dzieci, co stanowi rekordowy rok pod względem frekwencji.

(fot. RAP Radomsko)

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD