www.xvideosking.me

avgle

Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA POWIATU

Starosta Beata Pokora apeluje do Wojewody Łódzkiego o wsparcie dla firm

Pandemia koronawirusa paraliżuje również sektor gospodarki. Mając na uwadze bardzo trudną sytuację finansową firm prowadzących działalność gospodarczą na terenie naszego powiatu Starosta Beata Pokora wystąpiła do Wojewody Łódzkiego o wsparcie dla firm, m.in. poprzez umorzenie opłat z tytułu użytkowania wieczystego.

O umorzenie opłat z tytułu użytkowania wieczystego apeluje wielu radomszczańskich przedsiębiorców. Podjęcie decyzji w tym zakresie nie leży jednak w kompetencji starosty, lecz wojewody.

,,Obecna wyjątkowa sytuacja uniemożliwia prowadzenie racjonalnej działalności gospodarczej małych i średnich firm z terenu naszego powiatu. Duże koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej będą powodować ich upadłość lub znaczące ograniczenie zatrudnienia. (…)  Zwracam się z prośbą o rozważnie możliwości umarzania, odraczania lub rozkładania na raty opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego gruntów należących do Skarbu Państwa” –  czytamy w piśmie skierowanym do Wojewody Łódzkiego w dniu 24 marca.

Pismo_do_Wojewody_Lodzkiego

 

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.