Reklama
KOMBIT-kasy

Starosta Beata Pokora: Sytuacja powoli się normalizuje

Na terenie powiatu radomszczańskiego od początku epidemii odnotowano 52 przypadki zachorowań. Nastąpił jeden zgon. Większość zarażonych – 4️1 osób, już wyzdrowiało. Obecnie tylko 10 chorych przebywa w izolacji. Od dwóch tygodni nie odnotowano nowych zachorowań. Choć statystyki napawają optymizmem, nie oznaczają jednak jeszcze ostatecznej wygranej z podstępnym i groźnym wirusem.

– Pandemia wywołana przez wirusa COVID – 19 trwa, mam jednak nadzieję, że sytuacja powoli się normalizuje. W imieniu władz powiatu zapewniam, że podjęliśmy i nadal podejmujemy wszelkie możliwe starania, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się COVID – 19 – mówi starosta Beata Pokora.

Pandemia trwa, ale sytuacja się normalizuje

😷 Pandemia wywołana przez wirusa COVID – 19 trwa, mam jednak nadzieję, że sytuacja powoli się normalizuje. Na terenie naszego powiatu od początku epidemii odnotowano 5️⃣2️⃣ przypadki zachorowań. Nastąpił jeden zgon. Większość zarażonych, 4️⃣1️⃣ osób, już wyzdrowiało. Obecnie tylko 1️⃣0️⃣ chorych przebywa w izolacji. Od dwóch tygodni nie notujemy nowych zachorowań. Statystyki napawają optymizmem, nie oznaczają jednak jeszcze ostatecznej wygranej z podstępnym i groźnym wirusem. W imieniu władz powiatu zapewniam, że podjęliśmy i nadal podejmujemy wszelkie możliwe starania, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się COVID – 19.

Opublikowany przez Powiat Radomszczański Wtorek, 19 maja 2020

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również
Close
Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW