STRZELECKIE SUKCESY WIKTORA BLADY

Reklama

Czołowy reprezentant Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego “10-tka”  Wiktor Blada w nowym roku nie ma chwili odpoczynku. W składzie kadry narodowej juniorów uczestniczy w zgrupowaniach sportowych oraz startuje w najważniejszych krajowych i europejskich zawodach w konkurencji pistolet pneumatyczny.

W dniach 9-12 stycznia Wiktor startował w Zielonej Górze w zawodach klasyfikacyjnych: XI Memoriał Stanisława Maruchy. W pierwszym strzelaniu uplasował się na 6 miejscu z wynikiem 555 pkt. (w finale był 8). W drugim strzelaniu zajął 7 lokatę – 548 pkt.

Kolejne zawody to HN CUP Monachium, 21-26 stycznia. Tutaj Wiktor zajął 33 miejsce z wynikiem 559 pkt. startując wśród 54 najlepszych europejskich zawodników.

I w dniach 5-7 lutego Grad Prix Pilzna. Wiktor pokazał bardzo dobrą formę zajmując w pierwszym strzelaniu 12 lokatę z wynikiem 559 pkt. i 6 miejsce w drugim strzelaniu z wynikiem 562 pkt (w finale również 6 miejsce). – Należy jeszcze dodać, że 25 stycznia w zawodach rangi lokalnej organizowanych corocznie przez Klub Strzelecki IGLICA Bełchatów: VI Zawody Strzeleckie “O Szablę Józefa Turczynowicza” Wiktor wystrzelał nagrodę główną – wspaniałą szablę upamiętniającą wydarzenia historyczne związane z Powstaniem Styczniowym 1863 r. i z osobą Józefa  Turczynowicza organizatora i bohatera powstańczego ziemi bełchatowskiej – mówi trener Sławomir Dziegieć.

fot.Archiwum prywatne

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD