www.xvideosking.me

avgle

Reklama
APLIKACJASPORT

Sukcesy Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-tka”

Miniony weekend obfitował w strzeleckie wydarzenia sportowe. W sobotę 7 marca odbyło się Walne Zebranie Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego. W części oficjalnej członkowie kadry wojewódzkiej młodzików, juniorów i młodzieży nagrodzeni zostali za osiągnięcia sportowe 2019 roku. Z Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10 – ka” wyróżnienia otrzymali: Wiktor Blada, Wiktoria Karasek, Maksymilian Kępiński oraz Hania Rusin. W niedzielę 8 marca z okazji Dnia Kobiet odbyły się na strzelnicy Klubu SPOŁEM Łódź zawody strzeleckie w konkurencjach strzelań pneumatycznych. – Była to jednocześnie II Runda Pucharu Województwa Młodzików. Znakomicie spisała się nasza klubowa ekipa młodzików oraz juniorów. Przywieźliśmy z Łodzi 4 wspaniałe puchary. Złoto w klasyfikacji pistolet pneumatyczny kobiet wystrzelała Wiktoria Karasek a Hania Rusin uplasowała się na piątym miejscu. W klasyfikacji pistolet młodzików nasi chłopcy zdominowali podium. Złoto
zdobył Artur Kucharski, srebro Filip Makowski a brąz wystrzelał Adam Wieczorek. Nasze młodziczki Asia Kucharska i Zosia Biesiada nie zajęły miejsc na podium ale poprawiły swoje rekordy życiowe.
W silnie obsadzonej konkurencji pistolet pneumatyczny mężczyzn 13 lokatę zajął Maksymilian Kępiński – mówi prezes klubu Sławomir Dziegieć.

(fot.”10-tka”)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.