SPORT

SUKCESY TENISISTEK UMLKS RADOMSKO

Tenisiści stołowi UMLKS Radomsko startowali w ostatnich zawodach kończącego się sezonu. Bardzo dobrze zaprezentowała się najlepsza zawodniczka UMLKS Aleksandra Niemiec.

Ola reprezentowała województwo łódzkie w Mistrzostwach Polski LZS w Brzegu Dolnym w kategorii młodzieżówek. Uplasowała się na wysokim 6 miejscu!

W miniony weekend w Kleszczowie startowali też najmłodsi zawodnicy UMLKS Radomsko, gdzie rozegrany został XIX Turniej o Puchar Wójta tej gminy. Najlepszy wynik osiągnęła Kinga Więcławska zajmując w kategorii kadetek II miejsce. Kinga przegrała tylko z Mistrzynią Polski Wiktorią Wróbel.  W kategorii młodziczek Łucja Morga uplasowała się na 7 miejscu podobnie jak Mateusz Musiał. Z kolei 8- letni Sebastian Musiał oraz Jakub Szwedzik zakończyli turniej na miejscach 9-12. – To były ostatnie zawody w sezonie. Teraz  czeka nas okres roztrenowania. Przygotowania do nowego sezonu rozpoczynamy pod koniec lipca. W połowie sierpnia tradycyjnie już najlepsi młodzi zawodnicy wyjadą na obóz sportowy do Wisły. Pierwsze turnieje nowego sezonu ruszą w pierwszy weekend września- wyjaśnia trener Jacek Kawka

Na zdjęciach Ola Niemiec podczas dekoracji Mistrzostw Polski oraz Kinga Więcławska z Pucharem w Kleszczowie.

Tagi
Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close