Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJASPORT

SUKCESY TENISISTÓW UMLKS RADOMSKO

4 stycznia w Moszczennicy rozgrano III Międzypowiatowy Turniej Kwalifikacyjny w tenisie stołowym w kategoriach: młodzik, kadet i junior. W zawodach wzięli najlepsi zawodnicy UMLKS Radomsko. Wśród nich najlepsza okazała się Kasia Gołdon, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii młodziczki i kadetki. Łucja Morga zajęła piąte miejsce w kategorii kadetki. Wśród chłopców 1 miejsce w kat. kadetów zajął Sebastian Musiał, 5-8 Mateusz Musiał, 9-12- Jakub Szwedzik i 13-16- Jakub Sukiennik. Juniorki 5-8 Kinga Więcławska.
W turniejach wojewódzkich oprócz zwycięzców z MTK zagrają także zwolnieni z MTK; młodzicy- S. Musiał, J. Szwedzik . W juniorkach – K. Siemińska oraz M. Czapla.

– Jestem bardzo zadowolony z występu Kasi Gołdon która wygrała w swojej kategorii młodziczek oraz w kat. wyższej czyli kadetek pokonując w walce o półfinał Lenę Zawiślak /Omega Kleszczów/ 3-1 !. Bardzo dobrze zagrał nasz żak Sebastian Musiał wygrywając o dwie kategorie wyżej czyli w kadetach , to dobry znak bo już w najbliższy piątek Sebastian wystąpi w II Grand Prix Polski żaków w Drzonkowie k / Zielonej Góry – mówi trener Jacek Kawka.

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK