Select

Sylwia Nowak zaprasza na koncert w Radomsku

Jubiler Ako

Sylwia Nowak piosenkarka pochodząca z Radomska zaprasza na swój pierwszy koncert. Występ radomszczanki uświetni otwarcie kompleksu sportowo-rekreacyjnego Aquara. W piątek, 20 sierpnia.

Zaczynam koncertować ze swoim repertuarem, spełnia się moje największe marzenie. Zawsze chciałam zacząć od miejsca w którym wszystko się zaczęło, czyli od Radomska. Tam chodziłam do szkoły, liceum, tam też stawiałam swoje pierwsze kroki muzyczne. Serdecznie zapraszam na mój koncert. Zaśpiewam znane już utwory, a także kilka nowych piosenek. Nie może was tam zabraknąć – zachęca wokalistka.

Oficjalne otwarcie Aquary zaplanowano na godzinę 14.00. Z obiektu w tym dniu będzie można korzystać bezpłatnie, od godz. 15.00 (z zachowaniem limitów – jednocześnie wewnątrz będzie mogło przebywać nie więcej niż 120 osób).

Podczas imprezy inauguracyjnej  „Gramy na fali” nie zabraknie atrakcji. Poza koncertem Sylwii Nowak na przybyłych gości będzie czekać m.in. pokaz pływania synchronicznego, animacje z syrenami, warsztaty nurkowania.


 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD