SYLWIA S. PODEJRZANA O MORDERSTWO NA UL.SPACEROWEJ

Reklama

Trwa śledztwo w sprawie zabójstwa mężczyzny. Ciało znaleziono w piątek 7 lutego w jednym z domów na ulicy Spacerowej. Prokuratora Rejonowa w Radomsku postawiła pierwsze zarzuty.

Prokuratura 10 lutego wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa Grzegorza N. Jak ustalili śledczy do zbrodni doszło między 5 a 7 lutego w domu na ulicy Spacerowej. 64 mężczyzna zmarł od kilkunastu ciosów zadanych tępokrawędziastym narzędziem w okolice prawego boku. Po wykonaniu czynności prokuratura przedstawiła zarzuty dwóm osobom. Sylwii S. Kobieta jest podejrzana o dokonanie zabójstwa. Grozi jej kara od ośmiu lat do 25 lat lub dożywocie. –  Kobieta nie przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień. Wobec oskarżonej sąd zasądził trzy miesięczny areszt – mówi prokurator Jacek Bocianowski.

Prokuratura przedstawiła zarzuty Tomaszowi S. Oskarżony nie powiadomił o zabójstwie. Mężczyzna nie przyznał się do winy, ale złożył wyjaśnienia. Grozi mu do trzech lat więzienia. Został zwolniony. W sprawie wykonywane są czynności dochodzeniowe, które pomogą skompletować materiał dowodowy.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD