Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJANA SYGNALE

SYLWIA S. PODEJRZANA O MORDERSTWO NA UL.SPACEROWEJ

Trwa śledztwo w sprawie zabójstwa mężczyzny. Ciało znaleziono w piątek 7 lutego w jednym z domów na ulicy Spacerowej. Prokuratora Rejonowa w Radomsku postawiła pierwsze zarzuty.

Prokuratura 10 lutego wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa Grzegorza N. Jak ustalili śledczy do zbrodni doszło między 5 a 7 lutego w domu na ulicy Spacerowej. 64 mężczyzna zmarł od kilkunastu ciosów zadanych tępokrawędziastym narzędziem w okolice prawego boku. Po wykonaniu czynności prokuratura przedstawiła zarzuty dwóm osobom. Sylwii S. Kobieta jest podejrzana o dokonanie zabójstwa. Grozi jej kara od ośmiu lat do 25 lat lub dożywocie. –  Kobieta nie przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień. Wobec oskarżonej sąd zasądził trzy miesięczny areszt – mówi prokurator Jacek Bocianowski.

Prokuratura przedstawiła zarzuty Tomaszowi S. Oskarżony nie powiadomił o zabójstwie. Mężczyzna nie przyznał się do winy, ale złożył wyjaśnienia. Grozi mu do trzech lat więzienia. Został zwolniony. W sprawie wykonywane są czynności dochodzeniowe, które pomogą skompletować materiał dowodowy.

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW