SZANSA NA ZATRUDNIENIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku ogłasza nabór wniosków w ramach środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

pup, radomsko, urząd pracy, wnioski, rozpoczęcie działalności gospodarczej, pieniądze

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest funduszem celowym działającym na mocy Ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, którego środki przeznaczane są na rehabilitację zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych oraz ich zatrudnianie.

W dniach od 21 do 30 maja 2018 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku przyjmowane będą wnioski pracodawców o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej oraz wnioski osób niepełnosprawnych zarejestrowanych w PUP o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Regulaminy oraz aktualne wnioski dostępne są w siedzibie Urzędu: ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko w pok. nr 26 oraz na stronie internetowej www.pup-radomsko.pl.

Szczegółowe informacje można również uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku oraz pod nr tel.: 44 683 73 56 do 58 wew. 38.

(info: PUP w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD