Reklama
KOMBIT-kasy
Z ŻYCIA MIASTA

SZCZURY W PARKU ŚWIĘTOJAŃSKIM… URZĄD MIASTA PODEJMIE STOSOWNE DZIAŁANIA

Urząd Miasta w Radomsku zapewnia, iż podejmie stosowne działania celem „wypędzenia” szczurów z Parku Świętojańskiego. Zapewniamy, że zostaną podjęte wszelkie kroki mające zapobiegać w przyszłości takim sytuacjom – informuje Janusz Taranek z biura prasowego UM w Radomsku.

Dziś w godzinach porannych opublikowaliśmy taką oto informację: Czytelnicy alarmują: w Parku Świętojańskim pojawiły się szczury! Gryzonie (co pokazuje zdjęcie) nie boją się ludzi… Ludzie wręcz przeciwnie, boją się gryzoni…– To skandal! Szczury „spacerujące” w dzień po parku! Do czego to podobne! – zauważa pani Bożena.– Zmorą naszego parku są nie tylko spadające konary drzew, ale i szczury… – dodaje pan Tadeusz. O wyjaśnienie sprawy poprosiliśmy miejskich urzędników”.

Urzędnicy odpowiedzieli: – Do Urzędu Miasta Radomska nie docierały sygnały od mieszkańców dotyczące szczurów pojawiających się w Parku Świętojańskim. Zapewniamy, że zostaną podjęte wszelkie kroki mające zapobiegać w przyszłości takim sytuacjom – informuje Janusz Taranek z biura prasowego UM w Radomsku.

 

 

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Szczury lubią posiedzieć przy żubrze, wystarczy wyjść w nocy aby zobaczyć jak kursują między bankiem „z żubrem” a wieżowcem przy Leszka Czarnego 10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW