Szkoła rolnicza w Dobryszycach ma już 100 lat!

Reklama

Jubileusz 100-lecia Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach to święto przede wszystkim szkoły, poprzedniego i obecnego grona pedagogicznego, absolwentów i uczniów.


Obchody jubileuszu 100-lecia rolniczej szkoły w Dobryszycach (w piątek, 6 października) rozpoczęły się uroczystą mszą świętą w kościele pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Dobryszycach sprawowaną przez Biskupa Andrzej Przybylskiego.

Następnie uczestnicy uroczystości wzięli udział w odsłonięciu pamiątkowej tablicy umieszczonej w widocznym miejscu na murach szkoły dla uczczenia jej wyjątkowego jubileuszu.

Przedstawiciele władz państwowych oraz starosta Beata Pokora złożyli kwiaty pod tablicą pamięci nauczyciela szkoły zamordowanego w Charkowie.

Jubileusz to okazja do wspomnień, podsumowań i życzeń. Starosta Beata Pokora na ręce dyrektor ZSCKR Anny Wędzonki złożyła gratulacje.

Podczas wydarzenia nie zabrakło także podziękowań i symbolicznych kwiatów dla byłych dyrektorów i wicedyrektorów szkoły, władz samorządowych i oświatowych. Odznaczono dwoje zasłużonych nauczycieli dobryszyckiej szkoły.


Czytaj też: Mechanik z sukcesem w honorowym krwiodawstwie

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD