SZLI W STRONĘ ANGIELSKIEGO

Reklama

Za  Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku ostatnie  wyjście  nordic walking w ramach projektu „Walking for English” – Idę w stronę angielskiego.

Od października „mechaniku” realizowany był projekt  profilaktyczno – edukacyjny, którego celem było  promowanie aktywności fizycznej połączonej z nauką języka angielskiego.

– Comiesięczne wyjścia  przybliżyły nam wartości  i tradycje obchodzone  w naszym kraju takie jak andrzejki, mikołajki, święta bożonarodzeniowe i wielkanocne, a także propagowały działania charytatywne w tym honorowe krwiodawstwo – zauważają organizatorzy.

Ostatnie spotkania  miały charakter międzyszkolny. W marcu „mechanik” uczniów z greckiego Komotini, a kwietniowa odsłona projektu odbyła się w towarzystwie młodzieży z Publicznego Gimnazjum nr 5 w Radomsku. – Wspólnie z gimnazjalistami kształciliśmy słownictwo związane ze zdrowiem , bo to właśnie kwiecień  nazywany  jest miesiącem zdrowia. Nasi goście z PG nr 5 wykazali się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i niezwykłą sprawnością  w kontaktach interpersonalnych – podkreślają organizatorzy.

Mimo mało sprzyjającej aury atmosfera ostatniego wyjścia  była niezwykle pogodna.

Info: ZSP nr1 w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD